Series
Ratings
27

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0

Solo LevelingRated ★ 3.0

Dan Da DanRated ★ 3.0

DAN DA DANRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.0

Kaiju No. 8Rated ★ 2.5

Be MelodramaticRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5

Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.0