Series
Ratings
218
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 1.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Light the Night Part 1Rated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 3.5
FaudaRated ★ 4.5
Final DraftRated ★ 2.0
Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5

News AnchorRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0

Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0