Movies
Ratings
60
Wonder WomanRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0

Inside MenRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5