Movies
Ratings
157
Gone GirlRated ★ 5.0
RageRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 2.5

MetamorphosisRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5

WishRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0

Ghost HouseRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 3.5

Miss BaekRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.5