Movies
Ratings
22
HerRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0

Inside MenRated ★ 5.0

MementoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0

The HandmaidenRated ★ 5.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0