Movies
Ratings
382

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5

The ThroneRated ★ 3.0

Tabloid TruthRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0

A Hard DayRated ★ 4.5

The Fatal EncounterRated ★ 3.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0

BrokenRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0

Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0