Series
Ratings
197
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
South Park Season 26Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Zoku OwarimonogatariRated ★ 5.0
Owarimonogatari IIRated ★ 5.0
OwarimonogatariRated ★ 5.0
KoyomimonogatariRated ★ 2.5
TsukimonogatariRated ★ 2.5
HanamonogatariRated ★ 4.5
恋物語Rated ★ 5.0
鬼物語Rated ★ 3.0
囮物語Rated ★ 4.5
傾物語Rated ★ 3.5
猫物語(白)Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5
Fargo Season 5Rated ★ 4.5
NisemonogatariRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5