Movies
Ratings
130
Running ScaredRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5

The UnjustRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0

SpellboundRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
My Wedding CampaignRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 2.0

Late AutumnRated ★ 2.5

26 YearsRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5