Titles you rated
School 2013Rated ★ 5.0
Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
BloodRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0

Money's WarfareRated ★ 4.0