Movies
Ratings
108
How to Steal a DogRated ★ 4.0

ChefRated ★ 5.0

Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Any Day NowRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0

The Yellow SeaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0