Movies
Ratings
22

Lust, CautionRated ★ 5.0

Memories of MatsukoRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 3.0
The Secret Life of BeesRated ★ 3.0

A Frozen FlowerRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Karas: The ProphecyRated ★ 4.0

The ClientRated ★ 4.0

Man on the EdgeRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0