Series
Ratings
57

My Love From Another StarRated ★ 3.0
The O.C.Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 2.5
BOYS PLANET Season 2Rated ★ 2.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 2.5
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.0
MBTI InsideRated ★ 3.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Produce X 101Rated ★ 3.5