Series
Ratings
86

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5

Jujutsu KaisenRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 2.0

Oshi no KoRated ★ 5.0