Series
Ratings
92
You and I Are Polar OppositesRated ★ 2.5
아마가미 SS 플러스Rated ★ 2.5
The "Hentai" Prince and the Stony CatRated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Puniru wa Kawaii SlimeRated ★ 2.5

Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.0
My Little MonsterRated ★ 2.0
My Friend's Little Sister Has It In for Me!Rated ★ 0.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 3.0
NisemonogatariRated ★ 2.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 2.5
DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 2.5
DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 2.5
Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Baccano!Rated ★ 5.0