Movies
Ratings
652
The Shadow In My EyeRated ★ 3.5

An Ethics LessonRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 3.5
Young Adult MattersRated ★ 1.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0

Me and MeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0

Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
SupersonicRated ★ 4.5

The MediumRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0

Secret ZooRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0

The PrisonRated ★ 3.0
To Die ForRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5

Scarlet InnocenceRated ★ 3.5