Series
Ratings
144
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0

Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
To. JennyRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0

The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.5