Series
Ratings
260
SuitsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0

Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Chef's Table Season 1Rated ★ 5.0

AjinRated ★ 3.5
The Toys That Made UsRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 3.5
7 Days OutRated ★ 4.5
NightflyersRated ★ 4.0
LegionRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0