Series
Ratings
180
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
TempestRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TwelveRated ★ 0.5
Mobile Suit Victory GundamRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Star Wars: Tales of the UnderworldRated ★ 2.5
Godzilla Singular PointRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.0

Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
プライドRated ★ 3.5

Love GenerationRated ★ 3.5