Movies
Ratings
168

Love ForecastRated ★ 4.5

DerangedRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0