Series
Ratings
38
Jin JinRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0

Missing YouRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0