Series
Ratings
19

Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Salaryman's ClubRated ★ 3.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 4.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0