Movies
Ratings
61

WhiplashRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5

Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0

SecretRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5

The ThievesRated ★ 3.0