Series
Ratings
441

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Fate/strange FakeRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Undead Unluck Winter-henRated ★ 2.5

My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.5
호랑이 들어와요Rated ★ 3.0

My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5

Dan Da DanRated ★ 3.5
Food for the SoulRated ★ 4.0

Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.5