Series
Ratings
38
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 4.0

Personal TasteRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0

I Am SoloRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.5
Beauty and the DevotedRated ★ 2.5

A Good Day to be a DogRated ★ 3.5

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Young Lady and GentlemanRated ★ 0.5