Series
Ratings
72
Kakegurui TwinRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 5.0
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0

QuartetRated ★ 4.0
SegodonRated ★ 4.0
NisemonogatariRated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 4.0

RikuohRated ★ 4.0
Detective YugamiRated ★ 5.0
ReverseRated ★ 4.0
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 5.0