Titles you rated
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.0
South Korean ForeignersRated ★ 3.0
My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 2.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Ah! My GoddessRated ★ 3.0
Off To SchoolRated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Real MenRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.5
나루토 2기Rated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0