Series
Ratings
105
5 Nin no JunkoRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The UnbrokenRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
A Fading SummerRated ★ 4.0
Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
가족사냥Rated ★ 4.0
Lady JokerRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 3.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Pied PiperRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0