Movies
Ratings
1301
Bend It Like BeckhamRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5

The WhaleRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
BlackRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
#AfterMeTooRated ★ 3.0
Pirates of Silicon ValleyRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
Hannah Gadsby: NanetteRated ★ 4.5