Movies
Ratings
16
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0

Fists of LegendRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.0

The Face ReaderRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0

SunflowerRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0

Inside MenRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0