Series
Ratings
22
The DinosaursRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
BootsRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
WakakozakeRated ★ 5.0

Skip and LoaferRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0

Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0