Titles you rated

The ChaserRated ★ 5.0

Murder ReportRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Sorry We Missed YouRated ★ 5.0

FirefightersRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0

IncendiesRated ★ 4.0