Series
Ratings
90
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5
Still, Life Goes OnRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
If Talking PaidRated ★ 4.5

My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 4.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
EnsembleRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Ice WorldRated ★ 3.5