Titles you rated

Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Steel Troops WRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 1.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5

Beyond EvilRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5