Series
Ratings
297
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Evening Drink StyleRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Banshaku no RyuugiRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5

Good Luck!!Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0