Series
Ratings
16
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5