Titles you rated

Midnight in ParisRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 3.5

SecretRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0

Tidal WaveRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0

PunchRated ★ 3.0

Scandal MakersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5

The Face ReaderRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5

Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5

SunnyRated ★ 3.5