Movies
Ratings
98

Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0

The Divine MoveRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.0

A Company ManRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0