Titles you rated


Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0