Movies
Ratings
107
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0

A Frozen FlowerRated ★ 4.0

The ServantRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5

The ThievesRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5