Movies
Ratings
44
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0

The Chronicles of EvilRated ★ 3.5

The TreacherousRated ★ 2.0
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0

Gangnam BluesRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.0

C'est Si BonRated ★ 3.5

Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0

The ClassicRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0