Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Partly CloudyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5