Series
Ratings
21
Crime SceneRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.0
Amazing SaturdayRated ★ 4.5
The Time HotelRated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.5

Crime Scene 3Rated ★ 4.5

Crime SceneRated ★ 5.0

Crime SceneRated ★ 3.5