Series
Ratings
109

UnnaturalRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
We Are PreCureRated ★ 4.0
Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 4.0
Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.0
Squid Girl!Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5

The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5

The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 5.0