Titles you rated

Squid Game Season 2Rated ★ 2.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.0

ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
NewtopiaRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Doduk JapgiRated ★ 3.0
To. JennyRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5

OverlordRated ★ 3.5