Titles you rated


The Way HomeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0

My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0

ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0