Movies
Ratings
26
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5

As OneRated ★ 2.5

The HostRated ★ 2.5

Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 3.0

The Front LineRated ★ 3.5

Miss GrannyRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5

QuickRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.5

SunnyRated ★ 4.5