Series
Ratings
134
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0

Village Survival, the EightRated ★ 3.5
TrapRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0

Delicious GuysRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Top Star Yoo BaekRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0