Movies
Ratings
85
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0

FluRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5

My PaparottiRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5

A MuseRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0

A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 3.0

All About My WifeRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0