Series
Ratings
647
HagetakaRated ★ 3.5
내일의 키타 요시오Rated ★ 3.5
まほろ駅前番外地Rated ★ 3.5
Natsuko KiraRated ★ 0.5

QuartetRated ★ 3.5
Kurara Hokusai no MusumeRated ★ 0.5
Weakest BeastRated ★ 3.5
Volleyball LoverRated ★ 1.0
K가 정인 몽Rated ★ 0.5
A Touch of GreenRated ★ 0.5
A Thousand GoodnightsRated ★ 0.5
Honey & CloverRated ★ 0.5
Game Winning HitRated ★ 0.5
because of youRated ★ 1.0
SoldierRated ★ 0.5
Aim HighRated ★ 0.5
Love CuisineRated ★ 1.0
滾石愛情故事Rated ★ 3.5
The King of RomanceRated ★ 4.0
Meet Me @ 1006Rated ★ 3.5