Movies
Ratings
23
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0

The ClassicRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0

A Moment to RememberRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0

WishRated ★ 5.0

A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0